مبدلusb3.0 to satacable

تولید کننده: D-net

کد محصول: Dt1076

موجودی: موجود است

قیمت: 0تومان

کابل تبدیل USB ۳ به SATA به شکل Y شامل ۲ پورت USB میباشد که یک سوی ان برق هارد و طرف دیگر ان دیتای هارد را تشکیل میدهد. پورت ساتا شامل برق و دیتا به هم چسبیده میباشد. این تبدیل مناسب تعمیر کارانی است که مرتبا باید هارد را در سیستم خود تعویض نمایند و ورود و خروج هارد بسیار زیاد میباشد. کابل تبدیل USB 3 به SATA ،هارد تا ظرفیت ۲ ترابایت را پشتیبانی مینماید. سرعت انتقال این باکس کابلی هارد برابر ۵ گیگ برثانیه میباشد.
به کابل تبدیل USB ۳ به SATA  ، کابل هارد ، تبدیل ساتا به یو اس بی ، تبدیل هارد به یو اس بی نیز می گویند.
این تبدیل با کیفیت ترین و پرسرعت ترین نوع تبدیلی انواع هارد های ساتا به یو اس بی است در واقع کار تبدیل اتصال هارد دیسک های مختلف ساتا به کامپیوتر است که بتوان مانند یک هارد اکسترنال آنرا به یو اس بی متصل کرد و اطلاعات آن را با سرعت بالا خواند،جابجا کرد…
دقت داشته باشید هارد دیسک شما مهمترین بخش کامپیوتر است چرا که تمام ساختار کامپیوتر شما بر مبنای اطلاعات درون هارد دیسک کار میکنند پس استفاده از تبدیل های ارزان قیمت و بی کیفیت به طور جدی در طولانی مدت میتواند سلامت اطلاعات شما را به خطر بیندازد از این باید در خرید این کالا دقت لازمه را داشته باشید که کالا در صورت تقلبی بودن اسیب جبران ناپذیری به اطلاعات شما وارد می کند.
اگر میخواهید هارد دیسک خود را به یک هارد اکسترنال تبدیل کنید پیشنهاد میکنیم از این بخش از باکس های هارد دیسک استفاده کنید.در غیر اینصورت اگر به طور موقت و مداوم میخواهید برای چندین هارد استفاده کنید تبدیل ساتا ۳٫۰ هارد به یو اس بی ۳٫۰ تبدیل مناسبی برای این کار است.

USB برگرفته از حروف ابتدایی ۳ کلمه Universal Serial Bus می باشد که به معنی گذرگاه عمومی سریال است . از این استاندارد برای رد و بدل اطلاعات بین دستگاه های جانبی و کامپوتر استفاده می شود . یو اس بی تا به امروز در ۳ ورژن مختلف ارائه شده که USB 1.0 ، USB 2.0 و USB 3.0 نام گذاری شده اند . یو اس بی ۲ برای ارتقای ۱ و یو اس بی ۳ برای ارتقای ۲ ارائه شده اند . به دلیل ماهیت یو اس بی که تبادل اطلاعات می باشد ، در ورژن آخر روی سرعت انتقال داده ها تمرکز شده و مهمترین تفاوت بین یو اس بی ۳ و ۲ همین مسئله می باشد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
ویژه ها