هندزفری آیفون طلایی

تولید کننده: D-net

کد محصول: Dt290

موجودی: ناموجود

قیمت: 0تومان

هدفون اپل یا ایرباد یکی از محبوب‌ترین هدفون‌های موجود در بازار است. تمام کسانی که حتی یک بار از این هدفون استفاده کرده‌اند از کیفیت و راحتی استفاده آن شگفت زده شده‌اند. با این حال این هدفون با داشتن سه دگمه روی ان کارهای بیشتری نسبت به یک هدفون عادی انجام می‌دهد. در واقع دگمه‌های ترکیبی روی آن، کاربر را از بیرون آوردن آیفون از جیبش بی نیاز می‌کند. کنترل‌های روی هدفون ساده‌اند و به راحتی به خاطر می‌مانند. در اینجا نگاهی می‌اندازیم به برخی از آن‌ها که ممکن است شما از آن‌ها بی خبر باشیدما تمام تلاش خودمان را کردیم که تمامی امکانات اورجینال این هندزفری  با این محصول با کمی تفاوت به بازار عرضه کنیم.

 
پخش کردن یا متوقف کردن پخش موسیقی و ویدیو
 
با یک بار فشار دادن دکمه وسطی پخش متوقف شده و با یک بار فشار دیگر دوباره از سر گرفته می‌شود.
 
 
 
 
مرور سریع یا برگشت هنگام پخش یک موسیقی
با دوبار فشار دادن دگمه وسط و نگاه داشتن دکمه دوم می‌توانید یک موسیقی مرور سریع یا Fast forward کنید. برای بازگشت به عقب دکمه وسط را سه بار فشار دهید و دکمه سوم را پایین نگاه دارید.
 
 
سوییج کردن بین تماس‌ها
وقتی در هنگام صحبت با یک نفر یک تماس جدید دارید می‌توانید با یک بار فشار دادن دکمه وسط به تماس جدید پاسخ دهید. اگر مایل به خاتمه دادن به تماس جدید می‌توانید با پایین نگه داشتن دکمه وسط به مدت دو ثانیه اینکار را انجام دهید. 
 
عکس بگیرید!
در هنگام استفاده از دوربین اصلی آیفون دکمه بالابردن صدا همانند دکمه شاتر عمل می‌کند. این ویژگی در سایر اپلیکشین‌ها مثل اینستاگرام کار نمی‌کند اما خوب است بدانید که با دکمه افزایش صدا روی خود گوشی آیفون هم می‌توانید عکس بگیرید. 
 
 
فعال کردن Siri
با پایین نگاه داشتن دگمه وسط Siri فعال می‌شود. 
 
 
نادیده گرفتن موسیقی فعلی و رفتن به بعدی 
هنگام پخش موسیقی دوبار روی دکمه وسط کلیک کردن برابر با نادیده گرفتن پخش موسیقی فعلی و رفتن به track بعدی است.همچنین اگر سه بار دکمه وسط را فشار دهید به آهنگ قبلی باز می‌گردید. 
 
 
پاسخ دادن یا خاتمه دادن به تماس
این ویژگی اصلی را احتمالا همه بلد هستند اما با یک بار فشار دادن دکمه وسط می‌توانید به یک تماس پاسخ دهید یا هنگام صحبت کردن با یک بار فشار  دادن دکمه وسط به آن مکالمه خاتمه دهید. 
 
نادیده گرفتن یک تماس 
برای نادیده گرفتن یک تماس دکمه وسطی را برای چند ثانیه نگه دارید و سپس آن را رها کنید. صدای دو بوق کوچک می‌شنوید که به معنای قطع تماس ورودی است این هدفون ها را می توانید از سایت دی نت خریداری فرمایید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
ویژه ها