کابل لینک یواس بی5M

تولید کننده: D-net

کد محصول: Dt851

موجودی: موجود است

قیمت: 0تومان

کابل دو سر نر USB یا همان لینک یو اس بی که برای بیشتر سیستم های کامپیوتری مورد استفاده قرار میگیرد.

در نظر داشته باشید این کابل برای اتصال دو کامپیوتر به هم استفاده نمی شود.برای این اتصال از لینک یو اس بی 2برد دار(board)استفاده می شود ولی دیگر برای شبکه کردن لینک کردن کمتر مورد استفاده قرار میگیرد بیشتر کاربران از پچ کورد برای لینک کردن استفاده می کنند

کابل دو سر نر USB یا همان لینک یو اس بی که برای بیشتر سیستم های کامپیوتری مورد استفاده قرار میگیرد.

در نظر داشته باشید این کابل برای اتصال دو کامپیوتر به هم استفاده نمی شود.برای این اتصال از لینک یو اس بی 2برد دار(board)استفاده می شود ولی دیگر برای شبکه کردن لینک کردن کمتر مورد استفاده قرار میگیرد بیشتر کاربران از پچ کورد برای لینک کردن استفاده می کنند شما برای انجام کارتان باید از سرعت بالاتری استفاده کنید که ما دی نت را به شما پیشنهاد می کنیم

آيا مي دانيد که مي توان ۲ کامپيوتر را با يک کابل USBــ USB ساده به يکديگر متصل کرد؟

اگر دو کامپيوتر در خانه يا محل کار خود داريد که براي استفاده اشتراکي از فايلهاي موجود در هر کدام مي خواهيد آن دو را به يکديگر وصل کنيد(شبكه كردن دو كامپيوتر). اين روش يکي از سريعترين روشهاي موجود است.

براي اتصال دو کامپيوتر استفاده از يک هاب يا روتر هميشه کار معقولي نيست. بلکه استفاده از يک کابل USBــ USB بسيار کاربردي و عملي تر است. با اين روش حتي مي توانيد اتصال اينترنتي را بين دو کامپيوتر به اشتراک بگذاريد.

در اين آموزش کوتاه براي شما نحوه اتصال دو کامپيوتر با يک کابل خاص USBــ USB آموزش داده مي شود. ...

۱) يک کابل USBــ USB بخريد.

اولين مرحله براي اتصال دو کامپيوتر از طريق USB پيدا کردن کابل USBــ USB است در اين مرحله بايد بسيار دقت کنيد. شما به نوعي کابل احتياج داريد که اصطلاحاً به آن Bridge يا کابل شبکه USB مي گويند. اين بدان معناست که در اين کابل قابليت اتصال دو کامپيوتر وجود دارد.

در اين کابل ها يک مدار الکتريکي واسط وجود دارد و دو سر کابل داراي سوکت نوع A است. شما مي توانيد کابل ي بخريد که چيپ Bridge آن USB۱.۱ با سرعت ۱۲ Mb بر ثانيه يا USB۲.۰ با سرعت ۴۸۰ Mb بر ثانيه باشد البته توصيه ما USB۲.۰ است. چون سرعت آن به مراتب بيشتر است. به خاطر داشته باشيد شبکه هاي اینترنت داراي استاندارد ۱۰۰ Mb بر ثانيه هستند.

۲) نصب: بعد از اينکه کابل را بدست آورديد مي توانيد آن را متصل کنيد. اولين کاري که بايد بکنيد نصب نرم افزار يا درايور کابل است.

▪ بيشتر کابل ها ۲ مود را پشتيباني مي کنند:

۱) link mode: در اين حالت مي توانيد به آزادي فايل ها را بين دو کامپيوتر کپي کنيد.

۲) network mode: در اين حالت فقط کپي کردن فايل نيست که مي توانيد انجام دهيد، بلکه مي توانيد فولدرها، پرينترها و ارتباط اينترنتي را هم به طور اشتراکي استفاده کنيد.

۳) شروع به استفاده از اتصال خود کنيد.

اگر از کابل خود در حالت لينک (link mode) استفاده کنيد. به سادگي به برنامه اي که همراه نرم افزار کابل است دست پيدا مي کنيد و مي توانيد فايل هاي خود را انتقال دهيد.

اگر از کابل خود در حالت شبکه (network mode) استفاده مي کنيد. بايد کارهاي زير را انجام دهيد.

ـ وارد قسمت network connection شويد.آدپترهاي شبکه که متصل هستند را مي بينيد.

ـ اکنون بر روي آدپتري که کامپيوتر شما را به اينترنت متصل مي کند راست کليک کنيد.

گزينه properties را انتخاب کنيد. در برگه Advanced براي گزينه Allow other network users to connect through this computers Internet connection. يک علامت تيک قرار دهيد.

ـ بعد از اينکه اين کارها را انجام داديد کامپيوتر خود را restart کنيد. اکنون کامپيوتر ديگر هم مي تواند به اينترنت متصل شود.

شايد استفاده از هاب براي دو کامپيوتر کار مطمئن تري به نظر برسد ولي بايد پول بيشتري هم خرج کنيد به هر حال تصميم با شماست کدام را انتخاب کنید

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
ویژه ها