کابل کنسول سيسکو (کابل Rollover)

تولید کننده: D-net

کد محصول: DT28

موجودی: موجود است

قیمت: 0تومان
  • 5 يا بيشتر 14,000تومان

اين مدل معمولا استفاده رايج ندارد و براي روتر هاي ويژه سيسکو بيس به کار مي رود که اين روتر ها نياز هايي مبني بر کابل کشي هاي ويژه دارند .

هر کدام از تجهيزات سيسکو به ويژه سويچ ها و روترهاي اين شرکت در پشت دستگاه يک پورت به عنوان پورت کنسول يا Management Port دارند . از اين پورت زماني استفاده مي شود که شما مي خواهيد تنظيمات و پيکربندي هاي روتر يا سويچ را براي اولين بار انجام دهيد و هيچ دستگاه ارتباطي ديگري به جز اين کابل نداريد ، با استفاده از اين کابل شما مي توانيد کامپيوتر خود را مستقيما به سويچ متصل کنيد و تنظيمات آن را انجام دهيد. شايد اين سئوال براي شما پيش بيايد که چرا از طريق پروتکل هاي ديگر به سويچ يا روتر متصل نمي شويم ؟ توجه کنيد که در ابتداي امر سويچ يا روتر شما هيچگونه تنظيمات شبکه اي ندارد و به همين دليل نمي توانيد براي متصل شدن به آن از SSH يا Telnet يا Web يا HTTPS استفاده کنيد و به همين دليل بصورت مستقيم با کابل کنسول به آن متصل مي شويد.

براي اينکه بتوانيد به کنسول دستگاه متصل شويد از اين کابل که به عنوان کابل کنسول يا Roll Over Cable معروف است استفاده مي شود. يک سر اين کابل سوکت RJ45 اي است که به پورت کنسول روتر يا سويچ متصل مي شود ( البته سوکت اصلي آن RJ49 است که با يک تبديل به RJ45 تبديل شده است ) و يک سر ديگر آن به پورت سريال يا COM کامپيوتري متصل مي شود که قرار است روتر يا سويچ را پيکربندی کند.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
ویژه ها