HDMI به AV

تولید کننده: D-net

کد محصول: DT38

موجودی: موجود است

قیمت: 0تومان

با استفاده از این مبدل می توان دستگاههای با خروجی اچ دی ام آی مثل ریسیور و سینمای خانگی و کامپیوتر و ... را به دستگاههای فاقد اچ دی ام آی و دارای ورودی 3 فیش زرد و سفید و قرمز مثل تلویزیون معمولی یا ویدیو پرژکتور متصل کرد.

کانورتور HDMI به AV مخصوص وPS3.PS4

لطفا توجه داشته باشید که مدل معمولی تبدیل مورد نظر با برند MINI و کابل روی دستگاه‌هایی مانند پلی استیشن 4 و ایکس باکس‌های جدید کارایی ندارد. برای استفاده روی دستگاه‌هایی مانند PS4 باید از نوع UpScaler بهره ببرید که دارای چیپ و پردازنده‌ی قدرتمندتری است. برای خرید این کالا روی لینک روبرو کلیک کنید:

تبدیل HDMI به AV

برای تبدیل درگاه و پورت HDMI به AV می توان از کابل مبدل یا دستگاه مبدل HDMI به AV بهره برد. کابل تبدیل دارای قیمت پایین‌تر برای دستگاه‌هایی متناسب با خود بوده و دستگاه تبدیل با کیفیت بالاتر جهت بیش‌تر دستگاه‌ها با کیفیت های بالا به‌کار برده می‌شود.

در نتیجه این کابل تنها روی دستگاه هایی کار می کند که خود دارای مبدل درونی باشند. و در نتیجه به هیچ عنوان برای دستگاه هایی مانند پلی استیشن 4  و پلی استیشن 3 و ایکس باکس  دوربین دیجیتال... کارایی ندارد.

درباره‌ی کارکرد درست کابل برای کیفیت بالای انتقال تصویر در رابط hdmi سیگنال تصویر بصورت جداگانه بر روی سه رشته جدا ( رنگهای قرمز آبی و سبز) انتقال داده می شود و این کابل دقیقا همین کار را انجام می دهد و فقط در دستگاههای حرفه ای که دارای ورودی کامپوننت یا کامپوزیت که به رنگهای قرمز آبی و سبز هستند قابل استفاده است که نباید این سه رشته را با ورودی av که به رنگهای قرمز زرو و سفید است اشتباه گرفت چون در روش انتقال av رشته قرمز مربوط به صدای کانال راست و رشته سفید مربوط به کانال صدای سمت چپ و تنها رشته زرد مربوط به تصویر می باشد که دقیقا رابط معرفی شده برقی فوق نقش مدوله کردن سه رنگ تصویر روی یک رشته را دارد که دقیقا برعکش راهنمایی همکار پشتیبان باعث افت کیفیت تصویر می شود نه رزولیشن بالا

کارایی کابل مبدل hdmi به av

این رابط قابلیت تبدیل و ارتباط دادن فیش های hdmi با AV یا همان کابل فیش سه رنگ AV (زرد قرمز سفید) برای دستگاه هایی که دارای رزولیشن پایین هستند را امکان‌پذیر می‌کند. البته در صورتی که دستگاه خود دارای مبدل درونی بوده یا کامپوننت باشد.

 

این کابل مبدل روی دستگاه هایی مانند کنسول بازی و رسیور و گیرنده دیجیتال HD پاسخ نمی دهد و برای این دستگاه ها باید از 

که در فروشگاه چیستا الکترونیک با قیمت تخفیف خورده موجود است بهره ببرید.

کابل تبدیل HDMI به AV / RCA

با این کابل می‌توان دستگاه‌های که دارای رزولیشن پایین‌تر هستند و خروجی hdmi دارند را به دستگاه‌هایی که ورودی hdmi ندارد و ورودی آن‌ها فیش سه رنگ سه تایی است متصل کرد. دستگاه‌هایی مانند تلوزیون یا ویدئو پرژکتورها بسیار قدیمی و ... ( توجه داشته باشید تنها برخی از دستگاه‌ها و به دلیل تنوع دستگاه ها هیچ ضمانتی برای کارکرد صحیح این کالا وجود ندارد. )

لطفا توجه داشته باشید:

  این کابل تنها روی برخی از دستگاه ها کار می‌کند و شمار فراوانی از دستگاه‌ها جواب نمی‌دهد. درنتیجه لطفا از کارکرد صحیح کالا بر روی دستگاه مورد نظر خود اطمینان حاصل فرمایید وگرنه می توانید از دستگاه مبدل که در فروشگاه دی نت موجود است استفاده نمایید.

در صورتی که کابل تبدیل جواب ندهد نیاز به دستگاه تبدیل کننده‌ی HMDI به AV خواهد بود که در فروشگاه چیستا الکترونیک موجود است.

دستگاه تبدیل HDMI به AV / RCA

کالای مشابه و با کیفیت بالاتر در فروشگاه اینترتنی چیستا موجود می باشد. این کالا جهت دستگاه‌های با خروجی HDMI که رزولیشن بالایی دارند مانند کنسول های بازی به کار گرفته می شود. در صورت نیاز به دستگاه تبدیل کننده به جای کابل از

بهره ببرید چراکه کابل تبدیل تنها روی برخی دستگاه ها که خود دارای مبدل درونی هستند کار می کند.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمي شود!

رتبه: بد خوب

کد را در کادر زير وارد کنيد:

پر فروش ترین ها
ویژه ها