آخرین بلاگ ها

کابل type C چیست و چه کاربردی دارد؟

کابل type C چیست و چه کاربردی دارد؟

انتشار در: راهنمای خرید قطعات بازدید: 1745 نظر: 0

سومین شکل USB به نوع C مشهور است. نوع C یا Type-C همان جدیدترین طراحی شکل ورودی USBها است که در دستگاه‌هایی مانند مک‌بوک ۲۰۱۵، نسل دوم کروم‌بوک پیکسل، نکسوس ۵X و تلفن هوشمند وان‌پلاس ۲ وجود دارد.

چگونه با استفاده از کابل کنسول به روتر یا سوییچ سیسکو متصل شوید؟

چگونه با استفاده از کابل کنسول به روتر یا سوییچ سیسکو متصل شوید؟

انتشار در: بازدید: 1624 نظر: 0

هر کدام از تجهیزات سیسکو به ویژه سویچ ها و روترهای دی نت  در پشت دستگاه یک پورت به عنوان پورت کنسول یا Management Port دارند . از این پورت زمانی استفاده می شود که شما می خواهید تنظیمات و پیکربندی های روتر یا سویچ را برای اولین بار انجام دهید و هیچ دستگاه ارتباطی دیگری به جز این کابل ندارید.

پورت سریال چیست؟

پورت سریال چیست؟

انتشار در: بازدید: 2547 نظر: 0

نام این استاندارد RS232-C است اما معمولا به نام RS232 شناخته می شود و مخفف Recommended Serial می باشد. این استاندارد معمولا در پورت سریال کامپیوترهای شخصی استفاده می شود.

مایکروسافت آفیس چیست؟

مایکروسافت آفیس چیست؟

انتشار در: بازدید: 1649 نظر: 0

مجموعه آفیس، یکی از پرکاربردترین مجموعه نرم‌افزارها است که اجزاء آن به سه دسته برنامه های اداری (Desktop application)، برنامه های سرویس دهنده (Server applications) و برنامه هایی با کاربرد اینترنتی (Internet applications) تقسیم می شود.

فن کیس چیست؟

فن کیس چیست؟

انتشار در: بازدید: 3901 نظر: 0

فنی كه در كيس موجود مي باشد بدليل اين است كه قطعات الكترونيكي موجود در كيس گرما از خود توليد مي كنند و فن نقش خنك كننده را ايفا مي كند و این گرماي توليد شده از قطعات الكترونيكي بدليل عبور جريان و حركت الكترونها داخل اين قطعات است که سبب توليد توان تلفاتي مي شود و به صورت گرما ظاهر مي شود.

کارت گرافیک چیست؟

کارت گرافیک چیست؟

انتشار در: بازدید: 3342 نظر: 0

حافظه اولین چیزی که یک کارت گرافیک به آن نیاز دارد ، حافظه است . حافظه رنگ مربوط به هر پیکسل را در خود نگهداری می نماید.

نمایش 1 تا 6 از 49 (9 صفحه)