آخرین بلاگ ها

چگونه با استفاده از کابل کنسول به روتر یا سوییچ سیسکو متصل شوید؟

چگونه با استفاده از کابل کنسول به روتر یا سوییچ سیسکو متصل شوید؟

انتشار در: بازدید: 672 نظر: 0

هر کدام از تجهیزات سیسکو به ویژه سویچ ها و روترهای دی نت  در پشت دستگاه یک پورت به عنوان پورت کنسول یا Management Port دارند . از این پورت زمانی استفاده می شود که شما می خواهید تنظیمات و پیکربندی های روتر یا سویچ را برای اولین بار انجام دهید و هیچ دستگاه ارتباطی دیگری به جز این کابل ندارید.

پورت سریال چیست؟

پورت سریال چیست؟

انتشار در: بازدید: 845 نظر: 0

نام این استاندارد RS232-C است اما معمولا به نام RS232 شناخته می شود و مخفف Recommended Serial می باشد. این استاندارد معمولا در پورت سریال کامپیوترهای شخصی استفاده می شود.

مایکروسافت آفیس چیست؟

مایکروسافت آفیس چیست؟

انتشار در: بازدید: 472 نظر: 0

مجموعه آفیس، یکی از پرکاربردترین مجموعه نرم‌افزارها است که اجزاء آن به سه دسته برنامه های اداری (Desktop application)، برنامه های سرویس دهنده (Server applications) و برنامه هایی با کاربرد اینترنتی (Internet applications) تقسیم می شود.

فن کیس چیست؟

فن کیس چیست؟

انتشار در: بازدید: 1131 نظر: 0

فنی كه در كيس موجود مي باشد بدليل اين است كه قطعات الكترونيكي موجود در كيس گرما از خود توليد مي كنند و فن نقش خنك كننده را ايفا مي كند و این گرماي توليد شده از قطعات الكترونيكي بدليل عبور جريان و حركت الكترونها داخل اين قطعات است که سبب توليد توان تلفاتي مي شود و به صورت گرما ظاهر مي شود.

کارت گرافیک چیست؟

کارت گرافیک چیست؟

انتشار در: بازدید: 942 نظر: 0

حافظه اولین چیزی که یک کارت گرافیک به آن نیاز دارد ، حافظه است . حافظه رنگ مربوط به هر پیکسل را در خود نگهداری می نماید.

درباره لپ تاپ

درباره لپ تاپ

انتشار در: راهنمای خرید قطعات بازدید: 499 نظر: 0

برای خرید لپ تاپ پس از آن که بودجه خود را مشخص کردیم باید به سراغ انتخاب یک دسته مناسب برویم. دسته بندی لپ تاپ‌ ها می‌تواند بر اساس وزن و اندازه و یا انتظار کاربر طبقه‌بندی شده باشد.

نمایش 1 تا 6 از 48 (8 صفحه)